KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8715736
nr 871 5736
Blandteknik
Monogramsignerad, signerad, -75, Självportätt, 67x48
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 27 januari 2014
kl 19:56:10
300 kr
250 kr
400 kr
600 kr
700 kr
800 kr
800 kr